گرفتن – گیره اردیبهشت لالیگا لالیگا گرانادا

گرفتن – گیره: اردیبهشت لالیگا لالیگا گرانادا رئال مادرید laliga real madrid granada

انتظار چنین نتیجه پرگلی را نداشتم/ ما افتضاح بودیم! ، سرمربی روسیه/ سرمربی عربستان

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال روسیه موفق شد در افتتاحیه جام جهانی یک نتیجه دلخواه به دست بیاورد و با ۵ گل عربستان سعودی را شکست دهد. نتیجه ای که روس..

ادامه مطلب

هافبک تیم ملی انگلیس جام‌جهانی را از دست داد

هافبک تیم ملی انگلیس و کلوب لیورپول به علت مصدومیت زانو جام جهانی روسیه را از دست داد. هافبک تیم ملی انگلیس جام جهانی را از دست داد عبارات مه..

ادامه مطلب

مسی بازی با ایتالیا را از دست داد؟

حضور ستاره آرژانتینی در بازی تدارکاتی امشب برابر ایتالیا در هاله‌ای از ابهام واقع شده است است و شاید خورخه سامپائولی راجع به شرایط او ریسک نکند. ..

ادامه مطلب

مهاجم استقلال بازی با العین را از دست داد!

مهاجم استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران که به تازگی از بند مصدومیت رها شده است بود، بازی برگشت با العین را از دست داد. مهاجم استقلال بازی با..

ادامه مطلب

اختلاف بر سر ۱۰ میلیون یورو ، توافق «ادین ژکو» با چلسی

ادین ژکو جهت پیوستن به چلسی چراغ سبز نشان داده، ولی دو تیم چلسی و رم بر سر ۱۰ میلیون یورو اختلاف دارند و در صورت به توافق رسیدن این انتقال نهایی می‏‌..

ادامه مطلب

دیدار دوستانه تیم های ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در عراق منوط به مجوز فیفا است / کفاشیان

نایب رییس فدراسیون فوتبال کشورمان برگزاری دیدارهای دوستانه تیم های ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و عراق به میزبانی عراق را منوط به مجوز فیفا دانست. ..

ادامه مطلب

آخرین فصل حضورم در فوتبال کشور عزیزمان ایران است / کرار

بازیکن جنجالی عراقی جهت چندمین بار اعلام کرد که این فصل، آخرین فصل حضورش در لیگ فوتبال کشور عزیزمان ایران است.  کرار: آخرین فصل حضورم در فو..

ادامه مطلب

دردشان‌ پول است! ، دعوای کریمی با مدیر عاشق تتلو اوج گرفته

حواشی تیم نفت طلائیه ادامه دارد و حالا مدیر این تیم از استعفای سرمربی می‌گوید و سرمربی این خبر را تکذیب می‌کند. دعوای کریمی با مدیر عاشق تتلو اوج ..

ادامه مطلب

دوست نداشتم منصوریان اینگونه برود/ مگر می‌شود خط قرمزی در برنامه ۹۰ نباشد؟ ، دایی

به گزارش ایسنا، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پارس جنوبی جم گفت: بازی بسیار مهمی پیش روی ماست. متاسفانه در این هفته ها نتیجه های بدی گرف..

ادامه مطلب